Spotkanie Stowarzyszenia

logo_elipsa_noweSerdecznie zapraszamy na comiesięczne spotkanie Stowarzyszenia. Odbędzie się ono o godz. 20.00 w Kaplicy Dominikańskiej przy kościele parafialnym w Choroszczy. Tematem przewodnik spotkania będą losy Zamojszczyzny w okresie II Wojny Światowej.