Zaproszenie na spotkanie

logo_elipsa_noweSerdecznie zapraszamy członków i sympatyków Stowarzyszania na comiesięczne spotkanie, które będzie miało miejsce w Muzeum Wnętrz Pałacowych w najbliższy czwartek 29.10 o godzinie 18.00