Przejdź do treści
Flag_of_Poland
  • Aktualności
  • Artykuły
    • Cywilizacja
    • Historia
    • Wspomnienia
    • Wspomnienia Złotoria
  • Galerie
  • O Stowarzyszeniu
    • Statut
    • Kontakt
DSCF6398
Opublikowane w 30 lipca, 20126 grudnia, 2012 przez admin

Byłem zwiadowcą w I Dywizji im. Tadeusza Kościuszki

Zapraszamy do lektury wspomnień pana Mieczysława ze wsi Złotoria. W okresie II Wojny Światowej został On napierw wywieziony na Syberię, a później powołany w szeregi Wojska Polskiego, z którym dotarł aż do Berlina. Treść wspomniej znajduje się tutaj.

KategorieAktualności

Nawigacja wpisu

Poprzedni wpisPoprzedni Byłem zwiadowcą w I Dywizji im. Tadeusza Kościuszki
Następny wpisNastępne Obchody Święta Wojska Polskiego
Dumnie wspierane przez WordPress