Zapraszamy do lektury wspomnień pana Franciszka ze wsi Złotoria, który w okresie II Wojny Światowej został najpierw wywieziony na Syberię, a później wcielony do armii Berlinga i wysłany do walki z Niemcami. Treść wspomnień znajduje się tutaj.


Zapraszamy do lektury wspomnień pana Franciszka ze wsi Złotoria, który w okresie II Wojny Światowej został najpierw wywieziony na Syberię, a później wcielony do armii Berlinga i wysłany do walki z Niemcami. Treść wspomnień znajduje się tutaj.