Zapraszamy na spotkanie Stowarzyszenia

logo_elipsa_noweSerdecznie zapraszamy na spotkanie naszego Stowarzyszenia w dniu 30.06.2011 (najbliższy czwartek) o godz. 20.00 w Kaplicy Dominikańskiej przy kościele parafialnym w Choroszczy.