Zaproszenie na spotkanie Stowarzyszenia

logo_elipsa_nowe1Serdecznie zapraszamy na comiesięczne spotkanie Stowarzyszenia, które odbędzie się 21 marca o godz. 20.00 w Kaplicy Dominikańskiej przy kościele parafialnym w choroszczy.