Zaproszenie na spotkanie Stowarzyszenia

logo_elipsa_noweSerdecznie zapraszamy sympatyków i członków na spotkanie Stowarzyszenia, które odbędzie się 23 maja o godz. 20.00 w Kaplicy Dominikańskiej przy kościele parafialnym w Choroszczy. Tematem wiodącym spotkania będzie odczyt pt. „Kościół, Naród, Państwo 86 lat później.”. Po odczycie odbędzie się dyskusja.